Produkts veiksmīgi pievienots jūsu iepirkumu grozam
Daudzums
Kopā
Jūsu grozā ir 1 prece.
Kopā (ar nodokļiem)
Nodoklis 0,00 €
Kopā (ar nodokļiem)

Aukstais laiks ir karsta vīna laiks.

Aukstais laiks ir karsta vīna laiks.

Smaržīgs, garšīgs karstvīns. Sākoties aukstajam laikam, ir tik patīkami sasildīties ar šo silto, samtaino dzērienu. Pirkt gatavu vai gatavot pašam – tā ir katra paša izvēle. Šeit ir daži vienkārši padomi tiem, kuri ir gatavi uzzināt karstvīna pagatavošanas noslēpumu. 

Sarkanais vīns ir pamatsastāvdaļa. Ja jums patīk balts, varat izmantot arī to, bet ar nosacījumu: jums ir jāizvēlas pareizie augļi un garšvielas. Ir arī trešais variants - sarkanā un baltā vīna sajaukums.

Bārmeņi iesaka izmantot sausos vīnus: nav nevajadzīgu piemaisījumu un cukura saturs ir minimāls. Sauss vīns ir viegls un praktiski neizraisa paģiras, ja to lieto mēreni. 

Dārgs vīns nav labākais karstvīna variants. Elites klases dzērienus vislabāk var baudīt to dabiskajā temperatūrā. Karsēšana var absorbēt bagātīgās garšas un aromāta notis. Nedrīkst izmantot arī ozolkoka mucās izturētus vīnus – tos karsējot, sajutīsiet rūgtumu. Tāpēc labāk ņemiet klasiskos vīnus, vidējā cenu segmentā. Vīni, kas pudelē nogatavojas ne ilgāk kā 3 gadus, ir tas, kas jums nepieciešams.

Vīna spirta saturs nedrīkst būt mazāks par 7-12 grādiem. Pretējā gadījumā, sildot, tas iztvaiko un jūs saņemsiet kompotu, nevis karstvīnu. Izvēlieties arī vīnu ar zemu tanīna saturu.

Garšvielas un augļi ir individuāls jautājums. Kādam patīk skaidri sajust garšvielu aromātus, kādam - sajust tikai viņu atbalsis. Tāpēc ir vērts mēģināt. Ir svarīgi, lai garšvielas un augļi nenomāktu vīna garšu, bet, gluži pretēji - to uzsvērtu. Tradicionālie augļi karstvīnam - apelsīns, ābols, citrons; savukārt, garšvielu bāze: pievienots kanēlis, krustnagliņas, vaniļa, melnie pipari ...

Izmēģiniet, izveidojiet un dalieties ar savām ideālā karstvīna receptēm!

PĒRC GATAVO DZĒRIENU