Produkts veiksmīgi pievienots jūsu iepirkumu grozam
Daudzums
Kopā
Jūsu grozā ir 1 prece.
Kopā (ar nodokļiem)
Nodoklis 0,00 €
Kopā (ar nodokļiem)

Kā izvēlēties vīnu restorānā bez lieka stresa?

Vai jūs iekrītat stuporā, kad jums restorānā tiek izsniegts vīnu saraksts? Šis ceļvedis palīdzēs jums orientēties un izdarīt perfektu izvēli. 

No pirmā acu uzmetiena vīnu saraksts var šķist īsta mīkla. Bet neuztraucieties, ir daudzi veidi, kā to atrisināt. Piemēram, jautājiet padomu someljē. Dienas, kad viņi biedēja jau sen pagājuši. Šodien, ja jūs zināt par savām vēlmēm un summu, kuru esat gatavs tērēt vīnam, restorāna darbinieki jums noteikti palīdzēs. Problēma ir tā, ka ne visos restorānos ir someljē, kas regulāri strādā. Tāpēc sekojiet mūsu lapai, lai tu pats varētu izvēleties pariezo dzērienu.

PĀRBAUDIET VĪNA KARTES tiešsaistē

Lielākā daļa labu restorānu savā vietnē piedāvā vīnu sarakstu. Pārbaudiet to iepriekš, un jūs, iespējams, pavadīsiet vairāk laika vīna baudīšanai, nekā to izvēloties. Piezīme: Vīni izvēlnē bieži tiek uzskaitīti augošā secībā, sākot no vieglākajiem līdz smagākajiem.

GLĀZE VAI PUDELE

Vīna glāze var būt pareizā izvēle, ja jūs ierodaties lielā kompānijā un neesat pārliecināts, kurš vīns vienlaikus derēs visiem. Tomēr vīnam glāzē bieži ir augstāks uzcenojums, un dzērienus pudelēs ne vienmēr var uzglabāt piemērotos apstākļos. Uz šo jautājumu vērsieties skeptiski. Atcerieties, ka glāze ir 1/5 no 750 ml pudeles lieluma. Un lielam uzņēmumam pudeles pietiek tikai četriem cilvēkiem, vienai porcijai.

DAŽĀDI VĪNI PIEMĒROJIET DAŽĀDIEM ĒDIENIEM 

Dzērieni, kas iet kopā ar visu, mēdz būt ar augstu skābumu un mērenu alkohola saturu. Baltajiem vīniem tie ir Riesling, Albariño, Vigno Verde, Gruner Veltliner, Chardonnay. Sarkaniem - Pinot Noir, itāļu Barbera D'alba vai D'Asti, Valpolicella un Chianti. Ja jūsu draugu loks ir sadalīts uz tiem, kuri mīl sarkanu un baltu vīnu, tad vienmēr pastāv kompromiss rozā vīna formā. Ka arī šampanietis labi der gandrīz jebkurai maltītei, un jūs varat izvēlēties vairākas budžeta iespējas - cava, prosecco vai creman. 

NEZINĀTAM VĪNAM IR LIELĀKA VĒRTĪBA

Nepazīstama vīnoga vai tās ražošanas reģions jums var būt īsts atklājums par atbilstošu cenu. Lielākā daļa restorānu piedāvā vīnus, pamatojoties uz klientu biežajām vēlmēm, un tieši tos jums rūpīgi jāmeklē. Izmēģiniet dzērienus no Portugāles, Dienvidāfrikas, Grieķijas vai Virdžīnijas. Meklējiet tādas vīnogas kā silvaner, bluefrankish, mencia, grignolino. 

Neņemiet vērā ražošanas reģionu

Reģioni, kas ražo slavenus un dārgus vīnus, bieži vien ir tikpat garšīgi, bet lētāki. Piemēram, balts bordo vai pinot noir no Vācijas vai Adelaides kalniem no Austrālijas. Slavenām vīna ražošanas valstīm vienmēr ir savi "vērtīgie reģioni" - Elzasa un Langdoka-Rusijona Francijā; Apūlija un Sardīnija Itālijā. Meklējiet savus iecienītos celmus mazāk acīmredzamās vietās.

IZMAKSAS UN CENA IR DIVAS ATŠĶIRĪGAS LIETAS

Lieliskas radzenes var būt neticami vērtīgas, savukārt no lētākiem vīniem vislabāk izvairīties. Vīnus ar zemu markējumu nav vērts pirkt, neskatoties uz to, ka tie ir lēti, savukārt vecāki vīni būs dārgāki un ar daudz augstāko kvalitāti.

IZVĒLIES OTRO LĒTĀKO PUDELI ĒDIENKARTĒ 

Visi to dara, jo tādā veidā jūs varat atrast vīnu, ko restorāns cenšas pārdot. Tomēr daudzi restorānu īpašnieki lepojas ar vīnu sarakstā iekļautā lētākā dzēriena kvalitāti, un tā markēšana var būt augstāka nekā dārgākajiem vīniem.

JĀZINĀ SAVAS PREFERENCES UN ESIET GODĪGI AR SEVI

Vīnogas un ražošanas reģioni var iziet no modes. Tas nenozīmē, ka jums tie vajadzētu patikt vai ka kāds no viņiem ir labāks vai sliktāks. Ja jums ir skaidrs priekšstats par to, kas jums patīk, izvēle ir daudz vieglāka.

Mums ir vīns katrai gaumei! Apskatiet katalogu!

MŪSU KATALOGS

Zemākā cena garantēta!

Vai jums ir vismaz 18 gadu?

Lai turpinātu pārlūkot šo vietni, jums jābūt vismaz 18 gadus vecam.

Man ir pāri 18Man nav 18 gadi