Produkts veiksmīgi pievienots jūsu iepirkumu grozam
Daudzums
Kopā
Jūsu grozā ir 1 prece.
Kopā (ar nodokļiem)
Nodoklis 0,00 €
Kopā (ar nodokļiem)

5 fakti par sarkanvīnu

Uzziniet vairāk par sarkanvīnu. Interesanti un noderīgi, lai izvēlēties pareizo un baudīt to vasaras vakaros kopā ar draugiem.

  1. Simtiem sarkanvīnā sastopamo aromātu iegūst tikai no vīnogām. Sarkanvīna glāzē varat noķert ķiršu, ogu, ievārījuma un garšaugu aromātus. Un tomēr ņemiet vērā, ka šis dzēriens ir taisīts no augsti raudzētas vīnogām un ir  novecots ozolkoka mucās. Tās ražošanā neizmanto aromatizējošas piedevas.
  2. Sarkanās vīnogas var izmantot baltvīna pagatavošanai. Tā kā vīna krāsu piešķir vīnogu miza, nevis sula, ir iespējams pagatavot balto vīnu no sarkanajām vīnogām. Un šī tehnoloģija ir daudz izplatītāka, nekā jūs varētu iedomāties. Piemēram, Blanc de Noirs ir baltais dzirkstošais vīns, kas izgatavots no Pinot Noir un Pinot Meunier vīnogām.
  3. Sarkanvīni satur mazāk sulfītu nekā baltvīni. Kopumā baltvīni satur augstāku sulfītu līmeni nekā sarkanie. Turklāt sarkanvīni ir ķīmiski stabilāki un nenoārdās tik ātri kā baltvīni.
  4. Jauni sarkanvīni ir labāki nekā vecie. Daudzus gadus mums teica, ka, jo vecāks ir vīns, jo tas ir labāks. Patiešām, daži vīni garšo labāk, kad viņiem ir daudz gadu, bet, runājot par dzēriena labvēlīgajām īpašībām, vecais vīns vairs nav tik labs. Jaunāki vīni satur augstāku tanīna līmeni.
  5. Sarkanvīna dzeršana nelielās devās ir labāka, nekā to vispār nedzert. Tas var likties pārsteidzoši, bet pētījumi liecina, ka sarkanvīna dzeršana mazās devās labvēlīgi ietekmē cilvēka ķermeņa veselību. Ir pierādīts, ka tā antioksidanti samazina sirds un asinsvadu slimību, diabēta un pat mirstības līmeni. Protams, ja dzer vairāk vīna, nekā vajadzētu, tad efekts būs pilnīgi pretējs.

Un šie ir tikai daži fakti. Mēs turpināsim stāstīt par vīniem un citiem dzērieniem. Bet pagaidām ienāciet mūsu katalogā un vakaram izvēlaties sarkanvīna pudeli: https://vinuoutlet.lv/lv/13-katalogs#/dzeriena_veids-sarkanvins

Vai jums ir vismaz 18 gadu?

Lai turpinātu pārlūkot šo vietni, jums jābūt vismaz 18 gadus vecam.

Man ir pāri 18Man nav 18 gadi